Hakkımızda

Modern teknoloji ve özgün tasarımlarla, markanızı öne çıkaran Tunç Reklam olarak, her zaman yeni ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

Misyonumuz

Yenilikçi bir yaklaşımla ortaya koyduğumuz üstün kaliteli ürünlerimiz yardımıyla kamu ve özel sektördeki müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamaktır.

Vizyonumuz

Ürün yelpazemiz, çözümlerimiz ve müşterilerimizden aldığımız güven duygusu ile sektöründe büyük ve öncü bir kuruluş olarak, yüksek standartlı ve kaliteli ürünlerle sadece Türkiye’de değil tüm dünyada sektörün bir numaralı markası haline gelmektir.

bullseye-arrow
Değerlermiz

Güvenirlik, Kurumsallık, Uzmanlık, Kalite Odaklı Olmak, Yenilikçilik, Dinamiklik

Hakkımızda

Tunç Reklam olarak 2002 yılında Ankara OSTİM’de metal etiket üzerine serigrafi baskı ve asit indirme lexan etiket yaparak başladığımız ticaret hayatımıza teknolojinin gelişimi ile birlikte 2006 yılında UV ve dijital baskı grubunu dahil ettik.

PVC baskı, folyo baskı, asit indirme, paslanmaz indirme gibi yöntemleri kullanarak ürün çeşitliliğimizi sürekli geliştirmek suretiyle üretim kapasitemizi hızlı bir şekilde artırdık. 2019 yılında şu anda faaliyet gösterdiğimiz fabrikamızda işini özveriyle yapan onlarca çalışanımız, Türkiye’nin alanında en büyük makine parkurumuz, işinde uzman ve çözüm odaklı profesyonellerimiz ile “her zaman yeni, her zaman yenilikçi, her zaman öncü❞ sloganı ile hizmet vermeye devam ediyoruz.